Від 24 лютого 2022 року Росія 255 разів обстрілювала об’єкти електроенергетики України, найбільше ударів вона завдала в жовтні
За даними Енергоатома, станом на 20 лютого 2023 року російська армія завдала по об’єктах електроенергетики України 255 ударів. Найбільше обстрілів було зафіксовано в жовтні – 82 удари, а найменше у серпні – тоді об’єкти енергетики обстрілювали лише тричі.
У Київській області об’єкти енергоінфраструктури обстріляли 22 рази, з них 12 – у Києві. Також 22 рази завдавали ударів по об’єктах енергетики в Дніпропетровській області.
У Харківській та Донецькій областях було зафіксовано 20 ударів по об’єктах електроенергетики. На Запоріжжі ворог 16 разів обстріляв енергетичну інфраструктуру, на Сумщині – 14, на Вінниччині – 13, на Львівщині – 12.
На Херсонщині, Кіровоградщині, Житомирщині, Хмельниччині та Івано-Франківщині російська армія гатила по об’єктах електроенергетики по 5 разів у кожній з областей. Також в Одеській області було зафіксовано 8 обстрілів енергоінфраструктури, Рівненській – 4, Миколаївській – 4, Полтавській – 3, Волинській – 3, Чернігівській і Луганській – по 2.
Найменше обстрілювали об’єкти електроенергетики в Черкаській, Чернівецькій і Закарпатській областях – по одному разу. На Тернопільщині ударів по об’єктах енергетики зафіксовано не було.

