Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко повідомив, що російські окупанти зруйнували в Україні майже 200 медичних закладів і ще близько 1000 пошкоджено.
«Якщо ми говоримо про пошкоджені об’єкти закладів охорони здоров’я, тобто в лікарні декілька корпусів, то цифра більше як 1000. Майже 200 об’єктів зруйновано повністю, вони відновленню не підлягають, і будуть потребувати будівництва у разі необхідності з нуля, за новими проєктами та новими технологіями. Водночас 200 закладів охорони здоров’я, які були пошкоджені, де були незначні пошкодження — відновлені», — заявив Ляшко.

