Благодійний Фонд RepowerUA підписав меморандум про співпрацю з Громадською Організацією “Екоклуб”. Укладання Меморандуму це ще один крок до плідної співпраці з питань енергозабезпечення лікарень, шкіл, дитсадків.
Екоклуб – це громадська організація, яка понад 20 років працює задля збереження довкілля. Більше 10 із них – у сфері енергоефективності та популяризації відновлюваної енергетики. Адже саме енергетика найбільш шкідливо впливає на довкілля та клімат. А в умовах війни та постійних обстрілів об’єктів та Ми віримо, що природа є цінністю сама по собі, незалежно від практичної користі для людини. Згідно з Меморандумом, сторони домовилися об’єднати технічні знання та досвід, щодо підтримки українських лікарень; просування та реалізації благодійних проектів. Сторони планують організовувати спільні зустрічі для актуалізації стратегічних напрямів співпраці та популяризації зеленої енергетики.

