У рамках прискореного розвитку, спрямованого на посилення енергетичної незалежності та стійкості критично важливої інфраструктури громад, Благодійний фонд RePower Ukraine та місто Біла Церква об’єднали зусилля за допомогою Меморандуму про партнерство та співпрацю.
Угода передбачає докладання спільних зусиль для реалізації проєктів, спрямованих на підвищення енергетичної незалежності та стійкості критично важливої інфраструктури громади. Ці проєкти включають встановлення сонячних електростанцій із системами накопичення енергії для закладів охорони здоров’я.
Крім того, БФ RePower Ukraine та Білоцерківська міська рада зобов’язуються спільно розробити довгострокову стратегію переходу громади на відновлювані джерела енергії до 2050 року. Ця стратегічна ініціатива спрямована на зменшення вуглецевого сліду міста, одночасно досягаючи сталого енергопостачання.

Меморандум про співпрацю відображає намір обох сторін просувати та підтримувати благодійні проєкти, які приносять користь громаді. Ці ініціативи будуть зосереджені на покращенні якості життя та добробуту мешканців.
“Розуміючи важливість об’єднувати зусилля, ми завжди відкриті до співпраці. Ми раді співпрацювати з прогресивно мислячими спільнотами, які бачать стале майбутнє своїм основним шляхом розвитку. Разом ми можемо прокласти шлях до тривалого прогресу”. – Ярослава Денісова, директор БФ RePower Ukraine.
RePower Ukraine та Біла Церква тісно співпрацюватимуть у питаннях енергопостачання, з особливим наголосом на використанні відновлюваних джерел енергії для забезпечення електроенергією лікарень, шкіл, дитячих садків, громадських будівель та організацій у громаді.
Обидві сторони висловили свій ентузіазм щодо цього партнерства, підкресливши його потенціал для розв’язання енергетичних проблем і сприяння сталому розвитку.
Цей меморандум є важливим кроком до екологічного та стійкого майбутнього для Білої Церкви, а також є свідченням відданості Благодійного фонду RePower Ukraine у сприянні позитивним змінам в енергетичному ландшафті регіону.

